Uitslagen finale

Skills The Finals

Van 16 t/m 18 maart 2017 vond de nationale finale, Skills The Finals, plaats in de RAI Amsterdam. Bekijk hieronder de uitslagen van de nationale finale van Skills Heroes.

 

Onderaan deze pagina vind je de uitslagen van de NK’s buiten de RAI.

Applicatieontwikkelaar
  1. Dylan Hiemstra – ROC Friese Poort – 531 punten
  2. Gregory Goijaerts – ROC Midden Nederland – 528 punten
  3. Rick Schepers – Graafschap College – 519 punten
  4. Oussama El Hajoui – ROC Ter AA – 511 punten
  5. René Zondervan – ROC Friese Poort – 509 punten
  6. Mike van der Bijl – ROC van Amsterdam – 492 punten
  7. Richard Ringia – Friesland College – 435 punten
  8. Jonah Geluk – Graafschap College – 400 punten
Autotechnicus
  1. Ezra de Fretes – Scalda – 542 punten
  2. Rico Nieuwkoop – ROC van Twente – 538 punten
  3. Bart Ruijs – ROC de Leijgraaf – 513 punten
  4. Harjan Kloppenburg – Drenthe College – 508 punten
  5. Paul Bakker – Noorderpoort – 496 punten
  6. Johan Berkhout – ROC A12 – 485 punten
  7. Yorick van den Brand – Koning Willem I College – 467 punten
  8. Marijn Hoek – ROC Rivor – 451 punten
Bedrijfsadministrateur / Financieel administratief medewerker
  1. Laila de Groot – ROC Ter AA – 552 punten
  2. Mike Adriaanse – ROC Tilburg – 527 punten
  3. William Bosch – Deltion College – 521 punten
  4. Robbin Witteveen – ROC Tilburg – 501 punten
  5. Alex Smit – Alfa-college – 500 punten
  6. Bart Schoonhoven – Deltion College – 493 punten
  7. Yunus Demir – Albeda College – 486 punten
  8. Dogus Durgunsu – Albeda College – 479 punten
  9. Niels Eden – Alfa-college – 441 punten
Beveiliger
  1. Thijs van Bruggen – ID College – 546 punten
  2. Luuk Martinez – ROC A12 – 521 punten
  3. Dejan Wullings – ROC A12 – 515 punten
  4. Arjan Fraterman – ROC van Twente – 511 punten
  5. Hatim El Filali Kohal – ROC Top – 480 punten
  6. Jordy Vlake – ROC van Twente – 474 punten
  7. Dwight Tob – ROC Top – 452 punten
Bloembinder

1. Esther Weijenberg – AOC De Groene Welle – 558 punten
2. Gerjanne Muis – Terra – 512 punten
3. Astrid Meijerink – AOC Oost – 510 punten
3. Esther van Zuidland – Edudelta Onderwijsgroep – 510 punten
5. Naomi Moes – Terra – 500 punten
6. Rosan Jacobs – AOC Oost – 489 punten
7. Ilona Mars – AOC De Groene Welle – 469 punten
8. Dorien Laarhoven – ROC West-Brabant – 452 punten

Bouwtimmerman
  1. Rick Lammertink – ROC van Twente – 551 punten
  2. Dani van der Veen – Alfa-college – 535 punten
  3. Lyonn Elshof – Graafschap College – 514 punten
  4. Daan Weijgertze – ROC Rivor – 504 punten
  5. Kuba Steijvers – ROC Ter AA – 491 punten
  6. Victor Kaandorp – ROC Horizon College – 477 punten
  7. Mathijs Mulder – ROC Rivor – 468 punten
  8. Sven Griemink – Regio College – 460 punten
CAD-tekenaar
  1. Jelle Hendriks – ROC Nijmegen – 536 punten
  2. Ramon Cox – ROC Nijmegen – 535 punten
  3. Hans Nonhebel – ROC A12 – 514 punten
  4. Daniel van der Drift – ROC Mondriaan – 513 punten
  5. Stefan de Kraker – ROC A12 – 499 punten
  6. Ike Vermeulen – Scalda – 489 punten
  7. Ian Leurs – ROC Mondriaan – 473 punten
  8. Max Davidse – Scalda – 441 punten
Directiesecretaresse / Managementassistent
  1. Sanne Joosten – ROC Ter AA – 539 punten
  2. Kim Groot Roessink – ROC van Twente – 525 punten
  3. Simon Wessels – Arcus College – 523 punten
  4. Julia van der Muuren – Summa College – 510 punten
  5. Nina van Campen – Summa College – 482 punten
  6. Sije Brouwer – Deltion College – 465 punten
  7. Shairry Altagracia Jasinta – Albeda College – 456 punten
Etaleur
  1. Pien Hoveling – Nimeto – 548 punten
  2. Francis Madern – Nimeto – 544 punten
  3. Amy Bijkerk – Friesland College – 508 punten
  4. Demi Akkermans – ROC de Leijgraaf – 492 punten
  5. Susanne Moedt – Friesland College – 489 punten
  6. Jikke Hende – Groenhorst – 487 punten
  7. Gulsum Çetinkaya – ROC de Leijgraaf – 477 punten
  8. Kaylee Busscher – Groenhorst – 455 punten
Facilitair dienstverlener
  1. Tom Burgers – ROC West-Brabant – 533 punten
  2. Robert Mutlu – ROC van Twente – 528 punten
  3. Melanie Mies – Arcus College – 518 punten
  4. Qendresa Avdulli – Arcus College – 517 punten
  5. Jennifer Voets – ROC van Twente – 483 punten
  6. Naomi Heuvelman – ROC Top – 476 punten
  7. Charlotte Kelly – ROC West-Brabant – 446 punten
Fietstechnicus
  1. Remon Jager – Deltion College – 539 punten
  2. Kasper Goorman – Rijn IJssel – 514 punten
  3. Davy Peeters – Koning Willem I College – 512 punten
  4. Maarten Bekkers – Koning Willem I College – 498 punten
  5. Damon Bosman – Deltion College – 496 punten
  6. Joury Hell – ROC Midden Holland – 441 punten
Gastheer/ gastvrouw
  1. Nikki_J Prein – Graafschap College – 567 punten
  2. Niek Deckers – Koning Willem I College – 510 punten
  3. Idse Slager – Deltion College – 508 punten
  4. Judit Eijkelkamp-Szöllösi – ROC Nova College – 506 punten
  5. Ruben Dorland – ROC Mondriaan – 504 punten
  6. Mandy Bossinga – Noorderpoort – 499 punten
  7. Sharon Leusenkamp – ROC van Twente – 483 punten
  8. Renske Weeda – ROC Horizon College – 471 punten
  9. Sabrina Philipsen – ROC Horizon College – 452 punten
Grafisch vormgever
  1. Ivi Bruls – Arcus College – 553 punten
  2. Aron Groothuis – Deltion College – 530 punten
  3. Tessa Vervoort – Arcus College – 525 punten
  4. Linda Snoek – Aventus – 497 punten
  5. Geeske Boudestein – Grafisch Lyceum Rotterdam – 479 punten
  6. Marieke Dijsselhof – Deltion College – 475 punten
  7. Sabine Smelt – Friesland College – 472 punten
  8. Bo Schutte – Graafschap College – 468 punten
Hotelreceptionist

1. Jade Jury – ROC van Amsterdam – 548 punten
2. Alex del Olmo Roque – ROC Mondriaan – 542 punten
3. Marjolein Kempen – ROC Mondriaan – 494 punten
4. Thijs Lindhout – Rijn IJssel – 488 punten
4. Sebastian Molenmaker – Friesland College – 488 punten
6. Daphne Waardenburg – MBO Amersfoort – 485 punten
7. Nienke van Leeuwen – Friesland College – 449 punten
8. Shannen van der Schinkel – ROC van Amsterdam – 400 punten

ICT-beheerder

1. Rens Vlemmings – ROC Ter AA – 535 punten
2. Wyno Zwanenburg – ROC de Leijgraaf – 529 punten
3. Bjorn van den Brink – Graafschap College – 524 punten
3. Mikey Stolz – Deltion College – 524 punten
5. Jan Hoekstra – ROC Friese Poort – 493 punten
6. Alex de Haan – Friesland College – 489 punten
7. Kevin Wiersma – ROC Friese Poort – 488 punten
8. Alwin Eizema – Friesland College – 482 punten
9. Leonoor Slijfer – Alfa-college – 435 punten

Interieuradviseur
  1. Jeroen Hummel – Deltion College – 546 punten
  2. Sam Mosch – Hout en Meubileringscollege – 524 punten
  3. Amy Kuyper – Nimeto – 519 punten
  4. Rolinca Kooren – Hout en Meubileringscollege – 506 punten
  5. Merlijn Romano – Summa College – 496 punten
  6. Kikik Prins – Hout en Meubileringscollege – 493 punten
  7. Anne van Arendonk – Hout en Meubileringscollege – 475 punten
  8. Elianne Huibers – Noorderpoort – 441 punten
Internationaal ondernemer
  1. Thamar Lambregtse & Laura Faas – Deltion College – 541 punten
  2. Daniel van Rijs & Lente Brunsman – Deltion College – 526 punten
  3. Jordi Geerdink & Niels Klom – Deltion College – 524 punten
  4. Nicky Kessels & Anna van Kemenade – Summa College – 504 punten
  5. Don van der Hoeven & Jesse Tetteroo – Lentiz onderwijgroep – 477 punten
  6. Sanne Kuyvenhoven & Carmen Brabander – Lentiz onderwijgroep – 471 punten
  7. Jan Kraakman & Pomme de Ruiter – ROC Nova College – 456 punten
Kapper

1. Chanapat (emmy) Pan Anun – Arcus College – 569 punten
2. Ilonca Cardoso Caixeirinho – ROC Tilburg – 524 punten
3. Ayca Grim – Scalda – 503 punten
3. Kimberley van Oudheusden – ROC Da Vinci College – 503 punten
5. Chanita Heesen – Albeda College – 494 punten
6. Maureen Bakker – ROC Nova College – 492 punten
7. Mireille Zuidweg – Scalda – 480 punten
8. Bo de Pree – Arcus College – 477 punten
9. Cynthia van den Broek – ROC Midden Nederland – 458 punten

Kok

1. Jason de Haan – ROC van Amsterdam – 515 punten
2. Nick de Jong – SG De Rooi Pannen – 513 punten
3. Job Hoogendijk – ROC West-Brabant – 512 punten
4. Jeroen Laninga – Drenthe College – 510 punten
4. Youri van den Broek – SG De Rooi Pannen – 510 punten
6. Damian Moes – Deltion College – 509 punten
6. Mike Klaassen – ROC van Amsterdam – 509 punten
8. Eddie Meijboom – ROC Nova College – 507 punten
9. Louis Craninckx – ROC West-Brabant – 506 punten
10. Julius Nuiten – Friesland College – DNF

Marketing/Sales/Commercie
  1. Tom Huiberts – MBO Utrecht – 546 punten
  2. Lisa Geurts – Rijn IJssel – 520 punten
  3. Bas Huisman – Deltion College – 518 punten
  4. Anne Uelderink – Deltion College – 479 punten
  5. Minke Scheffer – Rijn IJssel – 478 punten
  6. Lisa Robberse – MBO Utrecht – 460 punten
Mechatronicus

1. Jeffrey de Zeeuw & Stefan Broos – ROC Mondriaan – 544 punten
2. Arthur de Bruin & Wilfried Loman – Aventus – 543 punten
3. Rick van der Wijst & Mees Schouten – Summa College – 537 punten
4. Sidney Stillebroer & Philip Verschoor – ROC Mondriaan – 496 punten
5. Max Klaris & Kevin Brussee – ROC Leiden – 483 punten
5. Stijn Egberts & Frank Krol – ROC Leiden – 483 punten
7. Willem Tomassen & Luuk Terwindt – ROC Nijmegen – 472 punten
7. Bas de Graaf & Nik Koenders – ROC Midden Nederland – 472 punten
9. Tim Janssen & Jaron Knoll – Deltion College – 471 punten

Medewerker evenementenorganisatie/marketing en communicatie
  1. Rens Derison – Summa College – 548 punten
  2. Samantha Meijer – Arcus College – 531 punten
  3. Stan Vermeulen – MBO Utrecht – 499 punten
  4. Susan van Dijk – SG De Rooi Pannen – 480 punten
  5. Britt Mink – SG De Rooi Pannen – 476 punten
  6. Chananja Luijmes – Summa College – 466 punten
Metselaar
  1. Tim Klessens – ROC Ter AA – 554 punten
  2. Erik Hop – Deltion College – 516 punten
  3. Luke van de Broek – MBO Amersfoort – 497 punten
  4. Noud Janssen – ROC de Leijgraaf – 489 punten
  5. Jordy van Utrecht – ROC Rivor – 487 punten
  6. Jothan van Eck – ROC Rivor – 457 punten
Meubelmaker
  1. Ruud van der Heijden – ROC de Leijgraaf – 553 punten
  2. Hylke Bootsma – Friese Poort – 538 punten
  3. Tim van der Plas – Hout en Meubileringscollege – 505 punten
  4. Sander Scheurwater – ROC West-Brabant – 503 punten
  5. Arie de Bie – Aventus – 501 punten
  6. Nick Timmermans – Summa College – 489 punten
  7. Erwin Mekelenkamp – Aventus – 485 punten
  8. Stan van Kolck – ROC Nijmegen – 481 punten
  9. Sjoerd Stolk – ROC A12 – 445 punten
Modeontwerper
  1. Noah Strijbos – Summa College – 550 punten
  2. Wouter Snip – ROC Mondriaan – 512 punten
  3. Daisy van Heerde – Deltion College – 509 punten
  4. Michelle Koopman – Deltion College – 504 punten
  5. Romée Hagedoorn – Rijn IJssel – 495 punten
  6. Maud van Munster – ROC Mondriaan – 487 punten
  7. Wieke Sijens – Noorderpoort – 442 punten
Onderwijsassistent
  1. Lolé van den Broek – Zadkine – 541 punten
  2. Moraya de Haan – ROC Top – 532 punten
  3. Anna Peerik – Deltion College – 521 punten
  4. Joelle van der Snee – Rijn IJssel – 517 punten
  5. Marjolein van Es – Rijn IJssel – 496 punten
  6. José Tjeertes – Zadkine – 470 punten
  7. Allison Hoogvliet – Albeda College – 463 punten
  8. Murat Kaya – ROC Top – 461 punten
Patissier

1. Iris Kleinjan – Albeda College – 535 punten
2. Anne Overmeer – ROC van Amsterdam – 528 punten
3. Bas van Tessel – ROC van Amsterdam – 526 punten
4. Michaï Mucharowski – ROC West-Brabant – 520 punten
5. Bas Klarenbeek – ROC Horizon College – 490 punten
5. Maaike van den Berg – Albeda College – 490 punten
7. Claudia Spit – ID College – 461 punten
8. Niels Sloterdijk – ROC van Twente – 451 punten

Schilder
  1. Hans Huizinga – Drenthe College – 555 punten
  2. Rutger van Antwerpen – ROC Da Vinci College – 522 punten
  3. Jeroen Bestebreur – ROC Da Vinci College – 515 punten
  4. Stef Masselink – ROC van Twente – 499 punten
  5. Kevin Mepschen – Deltion College – 496 punten
  6. Max Clarijs – ROC Nijmegen – 486 punten
  7. Priscilla van Luijk – ROC Nijmegen – 481 punten
  8. Dani Hoogers – ROC Ter AA – 446 punten
Schoonheidsspecialist
  1. Shana Veltman – ROC Midden Nederland – 542 punten
  2. Marielle Kroeze – ROC Midden Nederland – 538 punten
  3. Romy Paridaens – Summa College – 530 punten
  4. Marieke Velthuis – ROC van Twente – 498 punten
  5. Yessica Noordzij – Albeda College – 480 punten
  6. Priscilla Marinus – Deltion College – 473 punten
  7. Nikki Gardien – ROC Mondriaan – 471 punten
  8. Vera Scheurkogel – ROC Mondriaan – 467 punten
Stukadoor
  1. Stan Vissers – Koning Willem I College – 535 punten
  2. Stef van der Heijden – Koning Willem I College – 528 punten
  3. Teun van Berlo – Koning Willem I College – 523 punten
  4. Noel Ramerman – Aventus – 504 punten
  5. Mitch Zeelen – Summa College – 491 punten
  6. Gert Wieberdink – Drenthe College – 474 punten
  7. Cariem Dijk – Drenthe College – 446 punten
Tandartsassistent
  1. Cagla Hakkan – ROC Da Vinci College – 540 punten
  2. Laura Jansen Holleboom – Deltion College – 522 punten
  3. Tugce Yildirim – ROC Da Vinci College – 521 punten
  4. Safana van Dongen – Deltion College – 515 punten
  5. Aschwin Krens – ID College – 501 punten
  6. Alycia Koops – Koning Willem I College – 494 punten
  7. Anouk Buijs – Koning Willem I College – 457 punten
  8. Ruth Pronk – ID college – 450 punten
Verkoper/Verkoopspecialist
  1. Alanis Bouman – Scalda – 536 punten
  2. Mark Tramischus, Scalda – 528 punten
  3. Erja de Weerd – Alfa-college – 526 punten
  4. Jawad Rezai – ROC de Leijgraaf – 472 punten
  5. Jade Delvaux – ROC de Leijgraaf – 470 punten
  6. Tako van Wieren – ROC Friese Poort – 469 punten
Verpleegkundige
  1. Romy Lecluse – MBO Amersfoort – 559 punten
  2. Demi van den Heuvel – ROC Mondriaan – 519 punten
  3. Malou Eijkelenboom – Aventus – 515 punten
  4. Rowan Tom – ROC Horizon College – 511 punten
  5. Loes Boelens, MBO Utrecht – 508 punten
  6. Sanne Soeterbroek – Arcus College – 493 punten
  7. Cindy van Straaten – ROC Midden Nederland – 469 punten
  8. Eline van Erp – Summa College – 463 punten
  9. Elske Feenstra – Alfa-college – 462 punten
Verzorgende IG
  1. Pamela Kloppenburg – Drenthe College – 553 punten
  2. Rubina Redd – Alfa-college – 523 punten
  3. Anne den Hartog – MBO Utrecht – 511 punten
  4. Chayenne de Jong – ROC Horizon College – 508 punten
  5. Olga Laan – ROC Horizon College – 501 punten
  6. Laura Wubbels – Drenthe College – 481 punten
  7. Denise Ackermans – Arcus College – 473 punten
  8. Joel Martina – Albeda College – 450 punten
Webdesigner
  1. Sven van der Zee – ROC Friese Poort – 530 punten
  2. Robert Boerema – Noorderpoort – 524 punten
  3. Mike Beskers – Graafschap College – 522 punten
  4. Sonia Nusselder – Grafisch Lyceum Rotterdam – 513 punten
  5. Elaine Heijboer – Grafisch Lyceum Rotterdam – 511 punten
  6. Ruben Kuilder – Deltion College – 499 punten
  7. Demas van Dijk – Deltion College – 457 punten
  8. Tim Freriks – Graafschap College – 444 punten

NK’s buiten de RAI

Zie onder de uitslagen de uitslagen van de Nationale finales buiten de RAI.

Autoschadehersteller
  1. Gert-Jan van Beek – Deltion College – 537 punten
  2. Wesley Harmans – Deltion College – 513 punten
  3. Egbert van der Bijl – Noorderpoort – 495 punten
  4. Wiljan Zwart – Noorderpoort – 455 punten
CNC Draaier
  1. Jan Willem ten Hag – ROC van Twente
  2. Marko Welmers – Deltion College
  3. Frank Hoogenboom – ROC Midden Nederland
  4. Jarno Mensink – ROC van Twente
  5. Michiel van Beek – ROC van Twente
CNC Frezer
  1. Marco Quene – ROC van Twente
  2. Tino Glas – Summa College
  3. Django Otten – Deltion College
  4. Jorik Biesemaat – Deltion College
  5. Jeroen Stokkentreeff – ROC van Twente
  6. Sven Niehaus – ROC Midden Nederland
Elektrotechnicus gebouwen
  1. Erik Klinkenberg – Alfa-college – 528 punten
  2. Ramon Hogenberg – Drenthe College – 524 punten
  3. Gijs Groeneveld – ROC van Twente – 516 punten
  4. Ricco Schilder – ROC Nijmegen – 509 punten
  5. Davy Weterings – Summa College – 483 punten
  6. Jordi de Waal – ROC Leiden – 441 punten
Hovenier
  1. Stefan Schoolderman & Timo Kruizen – AOC Oost – 528 punten
  2. Jochem Molenaar & Niels Landwaart – Wellantcollege – 519 punten
  3. Steffen Olyslager & Niek Graven – Groenhorst – 502 punten
  4. Sven Jansman & Ralph Daris – Helicon Opleidingen – 451 punten
Internationaal Ondernemer Duurzame Gastvrijheid
  1. Denise Wieberdink & Justin De Ceuninck van Capelle – Deltion College – 549 punten
  2. Jeremy Schreuder & Lisa van Dijk – Deltion College – 514 punten
  3. Pjotr van Dam & Tess Eelderink – MBO Amersfoort – 510 punten
  4. Corneel van Dijk & Joost van der Tol – MBO Amersfoort – 508 punten
  5. Danique ten Berge & Romy de Roy van Zuyderwijn – ROC van Twente – 502 punten
  6. Patrick Verberk & Robin Sol – Scalda – 464 punten
  7. Annebeth Middelkoop & Orson Bannink – ROC van Twente – 453 punten
Lasser MAG
  1. Brent Koekoek – ROC van Twente – 558 punten
  2. Marnick Winter – Noorderpoort – 499 punten
  3. Maikel Kleinsman – ROC van Twente – 488 punten
  4. Kevin Westerhof – Noorderpoort – 479 punten
  5. Mitch Bruns – ROC Midden Nederland – 476 punten

 

Lasser TIG
  1. Hugo Rijsman – ROC van Twente – 550 punten
  2. Sven Libbenga – Friesland College – 492 punten
  3. Luuk ter Mors – ROC van Twente – 488 punten
  4. Patrick de Hoop – ROC Midden Nederland – 470 punten
Melkveehouder
  1. Martijn Verburg – Wellantcollege – 535 punten
  2. Tim Verlouw – Clusius College – 531 punten
  3. Joost Versluis – Wellantcollege – 528 punten
  4. Jasper Enting – Terra – 513 punten
  5. Niels Ruijter – Clusius College – 500 punten
  6. Dirk-Jan Sterken – AOC De Groene Welle – 470 punten
  7. Daan Vos – AOC De Groene Welle – 466 punten
  8. Dennis Renting – Terra – 456 punten
Motorfietstechnicus
  1. Max Groeneveld – Koning Willem I College – 532 punten
  2. Pascal Manuels – Koning Willem I College – 515 punten
  3. Jesse Smit – Drenthe College – 500 punten
  4. Jeroen Slot – Drenthe College – 452 punten
Restauratietimmerman
  1. Kevin Achterhuis – ROC van Twente – 562 punten
  2. Bart Leeflang – Scalda – 514 punten
  3. Theo de Groot – Hout en Meubileringscollege – 504 punten
  4. Jannick Schouten – ROC Da Vinci College – 499 punten
  5. Lars de Beurs – Hout en Meubileringscollege – 483 punten
  6. Luc de Vries – ROC van Twente – 477 punten
  7. Jasper Schoonhoven – Graafschap College – 462 punten
Sanitaire- en Verwarmingstechnicus
  1. Julian van Lohuizen – Deltion College – 555 punten
  2. Wilco de Bruijne – ROC van Twente – 511 punten
  3. Nick Wagener – ROC Nijmegen – 505 punten
  4. Gijs Willems – ROC de Leijgraaf / Noconi Jonkers – Alfa-college – 486 punten
  5. Martin de Wiel – Summa College – 457 punten
Straatmaker

1. Jeffrey Kelder & Robin Ruiter – Regio College – 533 punten
1. Gerwin Russcher & Martin Everse – SOMA College – 533 punten
3. Ruud Persoons & Willem van Leunen – ROC Ter AA – 496 punten
4. Marcel Westbroek & Stanley Bakker – Koning Willem I College – 482 punten
5. Daan Geluk & Robert Heger – ROC Midden Nederland – 456 punten

Tegelzetter
  1. Wilhelm Scholten – ROC van Twente – 560 punten
  2. Douwe Hurkmans – ROC Ter AA – 489 punten
  3. Tobias Vliek – Deltion College – 488 punten
  4. Niels van Middendorp – Deltion College – 484 punten
  5. Toon Hesius – ROC Ter AA – 480 punten

Een overzicht van alle: