Uitslagen 2016

Nationaal kampioenen 2016!

Hieronder ziet u alle wedstrijduitslagen van de nationale finales van Skills Heroes. De meeste wedstrijden vonden plaats van 17 t/m 19 maart in RAI Amsterdam. De finale voor hoveniers was van 25 t/m 27 februari tijdens TuinIdee in Den Bosch. Die voor de techniekwedstrijden van De Vakkanjers waren van 15 t/m 18 maart 2016 tijdens de Technishow in de Jaarbeurs Utrecht. De finale van de wedstrijd Autospuiter was op 10, 11 en 12 maart bij Vakopleiding Carrosseriebedrijf, VOC in Boxtel.

Applicatieontwikkelaar
  1. Rene Buunk, Graafschap College 537 punten
  2. Jurre de Jongh, Deltion College 520 punten
  3. Nick van Kesteren, ROC de Leijgraaf 514 punten
  4. Wilko Blaauw, Noorderpoort 468 punten
  5. Melle Dijkstra, ROC Friese Poort 461 punten
Autospuiter
  1. Sander Bullens, Summa College 552 punten
  2. Marcel Bijland, Radius College 504 punten
  3. Kelvin Zauner, ROC Leiden 503 punten
  4. Dervis Basaran, Markiezaat College 478 punten
  5. Jordy Boulker, ROC Midden Nederland 463 punten
Autotechnicus
  1. Bryon Jorna, Drenthe College 545 punten
  2. Richard Nijboer, Noorderpoort 527 punten
  3. Bart Ruijs, ROC de Leijgraaf 508 punten
  4. Luuk Leppen, ROC van Twente 492 punten
  5. Erik van Beekhuizen, Koning Willem 1 College 465 punten
  6. Bert van Bruggen, ROC Midden Nederland 464 punten
Bloembinder
  1. Carmen Geurtsen, Groenhorst 543 punten
  2. Roxanne Crouwel, ROC West-Brabant, Prinsentuin College 535 punten
  3. Malou van der Burg, Wellantcollege 499 punten
  4. Jerome Salden, Citaverde 483 punten
  5. Joost ten Hove, Groene Welle 482 punten
  6. Esmé van de Panne, Edudelta 458 punten
Bouwtimmerman
  1. Dani van der Veen, Alfa College, Hardenberg 536 punten
  2. Rick Lammerink, ROC van Twente 526 punten
  3. Frans Grinwis, Albeda College 507 punten
  4. Rick Reurink, Friesland College 471 punten
  5. Mathijs Mulder, ROC Rivor 460 punten
Directiesecretaresse
  1. Ashley Former, Summa College, Sterrenlaan 8 542 punten
  2. Caitlynn Streng, Arcus College 522 punten
  3. Carlijn van Bussel, ROC Ter AA 508 punten
  4. Cindy Meen, ROC van Twente 495 punten
  5. Noëlle van der Burg, ROC Albeda College 486 punten
  6. Lisa Mokkink, Deltion College 446 punten
Gastheer/ gastvrouw
  1. Anne Nijhoff, MBO Amersfoort, Hotelschool 518 punten
  2. Jocelyne Mesritz, ROC Rijn IJssel 516 punten
  3. Michela Galva de la Cruz, ROC Friese Poort, Sneek 514 punten
  4. Tim Fehling, ROC van Twente 513 punten
  5. Pien Tonen, ROC de Leijgraaf 506 punten
  6. Leonie van Gelder, Deltion College 433 punten
Hovenier: finale bij Tuinidee 25 t/m 27 feb
  1. Robbert de Visser en Jacco van Aert, Edudelta
  2. Steffen Olyslager en Niek Graven, Groenhorst Velp
  3. Jasper Dekkers en Jeroen van Grinsven, Groeipunt Volkel
  4. Joris Nieuwkamp en Timo Brughuis, AOC Oost (Team 1)
ICT-beheerder
  1. Rik van de Wiel, ROC de Leijgraaf 540 punten
  2. Rens Vlemmings, ROC Ter AA 527 punten
  3. Robert Scholts, ROC Nijmegen 514 punten
  4. Jasper Spel, Graafschap College 494 punten
  5. Laurens Bijker, Deltion College 467 punten
  6. Tim Stipdonk, Koning Willem 1 College 458 punten
Interieuradviseur
  1. Mike Thijssen, Koning Willem 1 College 532 punten
  2. Tessa de Ruijter, Deltion College 530 punten
  3. Anne de Lange, Nimeto 514 punten
  4. Annemarie Nieuwenhuize, HMC Rotterdam 509 punten
  5. Esmee Valk Friesland, College 501 punten
  6. Melissa Swager, HMC Amsterdam 469 punten
  7. Laury Brouwer, Summa College 444 punten
Kapper
  1. Arnaud Schoenmaker, Kellebeek College / ROC West-Brabant 554 punten
  2. Sylvana Rietveld, ROC Mondriaan 510 punten
  3. Mandy Lindelauf, Arcus College 500 punten
  4. Dagmar Hoebe, ROC Kop van Noord Holland 498 punten
  5. Eva Jacobs, Da Vinci College Dordrecht 485 punten
  6. Khalida Nawabi, Beauty College 454 punten
Kok
  1. Nick de Jong, De Rooi Pannen 556 punten
  2. Marco Kloeze, Drenthe College 516 punten
  3. Lincy van Bovenend, ROC Midden Nederland 503 punten
  4. Pascal Weidema, ROC Rijn IJssel 482 punten
  5. Ryan Vasilda, Noorderpoort 472 punten
  6. Coen de Veth, ROC de Leijgraaf 472 punten
Meubelmaker
  1. Hylke Bootsma ROC Friese Poort B.O.C. de Vries Scheepsbouw 528 punten
  2. Joep Vink ROC de Leijgraaf 526 punten
  3. Niels van Hilst HMC Rotterdam 525 punten
  4. Wouter Loman ROC van Twente 504 punten
  5. Guillermo Bakx HMC Amsterdam 495 punten
  6. Jens Michels Gilde Opleidingen 483 punten
  7. Otis Weijers ROC Nijmegen 438 punten
Modeontwerper
  1. Claudy Reinalda, Rijn IJssel 525 punten
  2. Michelle Koopman, Deltion College 524 punten
  3. Sue-Jayly Juselly Ostiana, ROC Mondriaan 515 punten
  4. Judith Akele, ROC van Amsterdam 507 punten
  5. Isa van Eck, Summa College 489 punten
  6. Cilia Schrage, Noorderpoort 439 punten
Patissier
  1. Rowen Juch, ID College 535 punten
  2. Susanna Wakum, Albeda College 535 punten
  3. Camilla Hendriksen, ROC RijnIJssel 513 punten
  4. Kimberley Bouwens, ROC Leiden 491 punten
  5. Stefanie Spanninga, ROC van Twente 464 punten
  6. Josje Moonen, Deltion College 462 punten
Restauratietimmerman
  1. Kevin Switzar, ROC West Brabant, Markiezaat College 541 punten
  2. Kevin van der Plas, ROC Leiden 513 punten
  3. Stan Veldkamp, Graafschap College 486 punten
  4. Rene Sol, Regiocollege Zaandam 460 punten
Schilder
  1. Rick Rekers, ROC van Twente 553 punten
  2. Jeroen Bestebreur, Da Vinci College 513 punten
  3. Jeroen van Doorn, ROC Ter AA 505 punten
  4. Hans Huizinga, Schal 489 punten
  5. Michael Schoovers, Albeda College 486 punten
  6. Chiel Platje, Drenthe College 454 punten
Schoonheidsspecialist
  1. Britt van der Voort van der Kleij, ROC Mondriaan, Den Haag 563 punten
  2. Mandy Vermeulen, ROC Midden Nederland, Beauty College 499 punten
  3. Yessica Noordzij, Albeda College 497 punten
  4. Marly Moerkens, Summa College 488 punten
  5. Wieke Hartman, ROC van Twente 482 punten
  6. Wendy Gunsing, Rijn IJssel 469 punten
Verpleegkundige
  1. Nelleke Elskamp, MBO Utrecht 536 punten
  2. Fabiënne Verkuijlen, ROC Mondriaan, Leiden 532 punten
  3. Renske Jenniskens, Rijn IJssel 518 punten
  4. Bente Nina Feld, Horizon College 483 punten
  5. Esther Goossens, Drenthe College, Emmen 469 punten
  6. Marc Maurer, Deltion College 461 punten

Play-offs

Play-offs zijn finales met minder dan 6 finalisten waar één (gouden) medaille te verdienen is.

Etaleur
  1. Pien Hoveling, Nimeto
Fietstechnicus
  1. Damon Bosman, Deltion College 522 punten
  2. Martin Jentink, Rijn IJssel 520 punten
  3. Glenn Zuidgeest, Koning Willem 1 College 458 punten
Grafisch vormgever
  1. Eva Wind, Deltion College 545 punten
  2. Jarné van Zetten, Grafisch Lyceum Utrecht 508 punten
  3. Andy Hoog, Grafisch Lyceum Rotterdam 476 punten
  4. Naomi Janssen, Arcus College 470 punten
Hotelreceptionist
  1. Daan van Splunteren, MBO-college Centrum 540 punten
  2. Irene Kieft, De Rooi Pannen 493 punten
  3. Charlotte van den Bogaert, ROC Midden Nederland 467 punten
Internationaal ondernemer
  1. Thamar Lambregtse en Laura Faas, Deltion College 532 punten
  2. Arthur Hoogendoorn en Sam van de Sanden, Nova College 509 punten
Internationaal ondernemer duurzame gastvrijheid
  1. Jennifer Veldhuis en Rutger Stevens, Deltion College 523 punten
  2. Erwin Sonder en Joep Spruit, ROC van Twente 520 punten
Metselaar
  1. Robin van Hoof, ROC Ter AA 542 punten
  2. Erik Hop, Deltion College 485 punten
  3. Wesley Oostdijk, ROC West-Brabant, Markiezaat College 473 punten
Motorfietstechnicus
  1. Gerko Pasjes, Drenthe College 532 punten
  2. Johan Koning, Koning Willem I College 509 punten
  3. Robin Egges, Drenthe College 460 punten
Straatmaker
  1. Tim Kramer en Rick Kerseboom, ROC Zadkine 541 punten
  2. Rik Bakker en Arjan Wilbrink, SOMA College 487 punten
  3. Stef van Dommelen en Thomas van de Velden, ROC Ter AA 471 punten
Tegelzetter
  1. Wilhelm Scholten, ROC van Twente 538 punten
  2. Arno Juffer, Deltion College 498 punten
  3. Remco Kuijpers, ROC Ter AA 464 punten
Webdesigner
  1. Jos Dalhuisen, Deltion College 528 punten
  2. Jesse Oukes, Graafschap College 514 punten
  3. Etienne Planeix, Grafisch Lyceum Utrecht 458 punten

Demonstraties

Er waren enkele demonstraties van een beroep, soms in compleet nieuwe wedstrijdrichtingen.

Facilitair dienstverlener
  1. Natasja Schollaart, Noah Kleijn en Romaisa Agzannay, Zadkine 538 punten
  2. Efjavica Passial, Jissel Richardson en Tim Morin, Albeda College 498 punten
  3. Dave te Boekhorst, Jeffrey Peek en Kishan Autar, ROC Mondriaan 464 punten
Machinaal houtbewerker
  1. Juul van Roij, HMC Rotterdam 525 punten
  2. Nick van Bommel, ROC de Leijgraaf 517 punten
Stukadoor
  1. Teun van Berlo, Koning Willem 1 College 540 punten
  2. Stef van der Heijden, Koning Willem 1 College 491 punten
  3. Roan Gielis Koning, Willem 1 College 468 punten
Technicus zware voertuigen
  1. Kevin Frieling, Noorderpoort College 525 punten
  2. Kevin Oudman, Noorderpoort 518 punten

Nieuwsbrief ontvangen?

""
1
Voornaam
Achternaam
Previous
Next

Een overzicht van alle: