Vakwedstrijden editie 2018-2019

WEDSTRIJDOVERZICHT SKILLS HEROES

VakwedstrijdenOpzetOrganisatie KWLocatie KWDatum KWLocatie NKDatum NK
Zoek een wedstrijd…
Sanitaire- en verwarmingstechnicusFinale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdam20 t/m 22 maart 2019
Pedagogisch medewerkerKW, Finale (2 dagen)AventusBroodfabriek Zutphendonderdag 13 december 2018 en vrijdag 14 december 2018Extern - Zadkine, Marten Meesweg 50, 3068 AV Rotterdamdonderdag 7 maart en vrijdag 8 maart 2019
DierverzorgerFinale (2 dagen)nvt--Extern - Citaverde
Dierenbeschermingscentrum Limburg, Langereweg 9, 6121 SB Born
donderdag 14 februari en vrijdag 15 februari 2019
ParaveterinairFinale (2 dagen)nvt--Extern - Citaverde
Dierenbeschermingscentrum Limburg, Langereweg 9, 6121 SB Born
donderdag 14 februari en vrijdag 15 februari 2019
CNC-frezerFinale (2 dagen)nvt--Extern - ROC van Twente, Gieterij 200, 7553 VZ, Hengelodonderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
TegelzetterDEMO Finale (2 dagen)nvt--Extern - ROC van Twente, Gieterij 200, 7553 VZ, Hengelodonderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
CAD-tekenaarFinale (2 dagen)nvt--Extern - ROC Nijmegen, Campusbaan 6, 6512 BT Nijmegendonderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
SchilderFinale (2 dagen)nvt--Extern - ROC van Twente
Schildersvakopleiding Hengelo, Lansinkesweg 28a, 7553 AE, Hengelo
donderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
CNC-draaierFinale (2 dagen)nvt--Extern - ROC van Twente, Gieterij 200, 7553 VZ, Hengelodonderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
Lasser MAG/BMBEKW, Finale (2 dagen)Deltion CollegeMozartlaan 15, Zwolledonderdag 24 januari 2019 en vrijdag 25 januari 2019Extern - ROC van Twente, Gieterij 200, 7553 VZ, Hengelodonderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
Lasser TIGKW, Finale (2 dagen)Deltion CollegeMozartlaan 15, Zwolledonderdag 24 januari 2019 en vrijdag 25 januari 2019Extern - ROC van Twente, Gieterij 200, 7553 VZ, Hengelodonderdag 14 maart en vrijdag 15 maart 2019
Hovenier (team)KW, FinaleVHGHardenberg plus nog 3 locaties4x KW:15, 16 en 17 jan Hardenberg plus 3x kwalificatie op andere data ntbExtern - VHG
TuinIdee Brabanthallen 's-Hertogenbosch, Diezekade 2, 5222 AK 's-Hertogenbosch
donderdag 21 februari, vrijdag 22 februari en zaterdag 23 februari 2019
WebdesignerFinale (2 dagen)nvt--Extern - Grafisch Lyceum Utrecht, Vondelaan 178 3521 GH Utrechtntb
Onderofficier veiligheid en vakmanschapFinale (2 dagen)nvt--Externntb
HotelreceptionistFinale (2 dagen)nvt--Extern - ScaldaWoensdag 13 maart en donderdag 14 maart 2019
DoktersassistentHalve finale, Finale (3 dagen)nvt--Extern - Scaldadinsdag 12 maart t/m donderdag 14 maart 2019
Internationaal ondernemer (team)Finale (2 dagen)nvt--Extern - ROC van Flevoland, Winterspelenplein 25, 1362 LE Almere Poortntb
InterieuradviseurFinale (2 dagen)nvt--Extern - HMC Rdam
Woonmall Alexandrium, Rotterdam
vrijdag 8 maart en zaterdag 9 maart 2019
Straatmaker (team)DEMO Finale (2 dagen)nvt--Extern - Regio College, Stationsplein 129, Heerhugowaardwoensdag 6 en donderdag 7 maart 2019
BeveiligerHalve finale, Finale (3 dagen)nvt--Extern - Nova College, Zijlweg 203, 2015 CK Haarlemwoensdag 6 maart, donderdag 7 maart en vrijdag 8 maart 2019
Handhaver toezicht en veiligheid (team)Halve finale, Finale (3 dagen)nvt--Extern - Nova College, Zijlweg 203, 2015 CK Haarlemwoensdag 6 maart, donderdag 7 maart en vrijdag 8 maart 2019
AutotechnicusKW, Finale (3 dagen)ROC NijmegenEnergieweg 25, 6541 CW Nijmegenzaterdag 26 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Bedrijfsadministrateur/ financieel administratief medewerkerKW, Finale (3 dagen)ROC Friese PoortDrachtendinsdag 11 december 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
ICT-beheerderKW, Finale (3 dagen)ROC Friese PoortConnect beurswoensdag 12 december 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
ApothekersassistentHalve finale, Finale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
BloembinderFinale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Junior accountmanagerKW, Finale (3 dagen)ArcusValkenburgerweg 148, 6419AW Heerlendinsdag 15 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Juridisch dienstverlenerKW, Finale (3 dagen)AlbedaWeena 743
3013 AL Rotterdam
donderdag 7 februari 2019 en vrijdag 8 februari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
ApplicatieontwikkelaarKW, Finale (3 dagen)ROC Friese PoortConnect beurswoensdag 12 december 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
KokKW, Finale (3 dagen)ROC Horizon CollegeUmbriellaan 2, HeerhugowaardDinsdag 27 november 2018 t/m vrijdag 30 november 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Directiesecretaresse/managementassistentKW, Finale (3 dagen)Summa CollegeSterrenlaan 8, Eindhovenwoensdag 16 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
BoulangerFinale (3 dagen)---RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Mechatronicus (team)KW, Finale (3 dagen)FestoSchieweg 62, 2627 AN Delftdonderdag 17 januari 2019 en vrijdag 18 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Medewerker evenementenorganisatie/ marketing en communicatieKW, Finale (3 dagen)ArcusValkenburgerweg 148, 6419AW Heerlendinsdag 15 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Medewerker mode/maatkledingKW, Finale (3 dagen)AlbedaSportlaan 90, Rotterdamdinsdag 18 december 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
MetselaarKW, Finale (3 dagen)ROC van TwenteBouwschool Twente, Lansinkesweg 28a, 7553 AE, Hengelovrijdag 25 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
MeubelmakerKW, Finale (3 dagen)ROC NijmegenTechnovium – Heyendaalseweg 98, 6525EE Nijmegenzaterdag 19 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
ModeontwerperFinale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Monteur mobiele werktuigenDEMO Finale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Ondernemer retailKW, Finale (3 dagen)ArcusValkenburgerweg 148, 6419AW Heerlendinsdag 15 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Elektrotechnicus gebouwenKW, Finale (3 dagen)AventusTechnicampus, Schonenvaardersstraat 6, 7418 CC Deventerwoensdag 30 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
OnderwijsassistentKW, Finale (3 dagen)ZadkineBenthemplein 15
3032 CC, Rotterdam
donderdag 24 januari 2019 en vrijdag 25 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
EtaleurDEMO Finale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
PatissierKW, Finale (3 dagen)ROC van AmsterdamROC van Amsterdam
Elandsstraat 175
1016 SB Amsterdam
maandag 28 januari en dinsdag 29 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Facilitair dienstverlenerHalve finale, Finale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
FietstechnicusFinale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
FotograafFinale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
SchoonheidsspecialistKW, Finale (3 dagen)Nova CollegeZijlweg 203, 2015 CK Haarlemdinsdag 29 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Sport- en bewegingsleiderFinale (3 dagen)nvt--Extern - ROC van Amsterdam, Europaboulevard 13, 1079 PC Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Gastheer/GastvrouwKW, Finale (3 dagen)ROC Horizon CollegeUmbriellaan 2, HeerhugowaardDinsdag 27 november 2018 t/m vrijdag 30 november 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
StukadoorDEMO Finale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
TandartsassistentHalve finale, Finale (3 dagen)nvt--RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Grafisch vormgeverKW, Finale (3 dagen)ROC Friese PoortConnect beurswoensdag 12 december 2018RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
VerkoopspecialistKW, Finale (3 dagen)Friese PoortBirdaarderstraatweg 125
9101 CZ DOKKUM
woensdag 30 januari 2019 en donderdag 31 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
VerpleegkundigeKW, Finale (3 dagen)Rijn IJsselKronenburgsingel 16, 6831 EX Arnhemdonderdag 31 januari 2019 t/m zaterdag 2 februari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
Verzorgende IGKW, Finale (3 dagen)Rijn IJsselKronenburgsingel 16, 6831 EX Arnhemdonderdag 31 januari 2019 t/m zaterdag 2 februari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
BouwtimmermanKW, Finale (3 dagen)ROC van TwenteBouwschool Twente, Lansinkesweg 28a, 7553 AE, Hengelovrijdag 25 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019
KapperKW, Finale (3 dagen)Nova CollegeZijlweg 203, 2015 CK Haarlemdinsdag 29 januari 2019RAI Amsterdamwoensdag 20 maart, donderdag 21 maart en vrijdag 22 maart 2019

De komende editie worden de volgende vakwedstrijden georganiseerd:

Apothekersassistent
Applicatieontwikkelaar
Autotechnicus
Boulanger (nieuwe wedstrijd)
Bedrijfsadministrateur/Financieel administratief medewerker (niveau 3 en 4)
Beveiliger
Bloembinder
Bouwtimmerman
CAD-tekenaar
CNC-draaier
CNC-frezer
Dierverzorger
Directiesecretaresse/Managementassistent
Doktersassistent
Elektrotechnicus gebouwen
Etaleur
Facilitair dienstverlener
Fietstechnicus
Fotograaf
Gastheer/Gastvrouw
Grafisch vormgever
Handhaver toezicht en veiligheid (Teamwedstrijd) (nieuwe wedstrijd)
Hotelreceptionist
Hovenier (teamwedstrijd)
ICT-beheerder
Interieuradviseur
Internationaal ondernemer (teamwedstrijd)
Junior accountmanager
Juridisch dienstverlener
Kapper
Kok
Lasser MAG/BMBE & TIG
Mechatronicus (teamwedstrijd)
Medewerker evenementenorganisatie/marketing en communicatie (niveau 4)
Medewerker mode/maatkleding
Metselaar
Meubelmaker
Modeontwerper
Monteur mobiele  werktuigen
Ondernemer retail
Onderofficier veiligheid en vakmanschap
Onderwijsassistent (niveau 4)
Paraveterinair
Patissier
Pedagogisch medewerker (Nieuwe wedstrijd)
Sanitaire- en verwarmingstechnicus
Schilder
Schoonheidsspecialist
Sport- en bewegingsleider
Straatmaker (teamwedstrijd)
Stukadoor
Tandartsassistent (niveau 4)
Tegelzetter
Verkoopspecialist (niveau 3)
Verpleegkundige
Verzorgende IG (niveau 3)
Webdesigner

Bekijk de beroepenpagina voor meer informatie over de voorrondes, kwalificatiewedstrijden/halve finales en het NK per vakwedstrijd.