Uitslag halve finale Skills The Finals 2018

Skills The Finals

Hieronder vind je de finalisten voor zaterdag 17 maart:

Applicatieontwikkelaar
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Stan van Heertum – ROC Ter AA
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Esli Stavenga – ROC Friese Poort
  3. Lars Wiegers – Aventus
  4. Alex Kramer – Noorderpoort
  5. Bjorn Mulder – Deltion College
  6. Jim de Vries – MBO Rijnland
  7. Joost Blok – Hoornbeeck College
  8. Richard Ringia – Friesland College
Apothekersassistent
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Debby Jongbloed – ROC Da Vinci College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Jannelien Visscher – Deltion College
  3. Lisanne Wiggers – ROC van Twente
  4. Marielle de Ridder – Scalda
  5. Marrit Koster – ROC Friese Poort
  6. Muleyke Karaduman – ROC Da Vinci College
  7. Sjanine Breen – Scalda
  8. Thamara van Nifterik – MBO Amersfoort
Beveiliger
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018: Therèse Land – Deltion College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart 2018: Koen Oorthuis – ROC Nova College
  3. Arjan Fraterman – ROC van Twente
  4. Jelle Vellema – Aventus
  5. Marko Brambach – mboRijnland
  6. Marina Jepma – ROC Friese Poort
  7. Qais Pirzad – ROC A12
  8. Youri van Saane – ROC Nijmegen
Bloembinder

1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Esther Weijenberg – Groene Welle
2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Amber Geertsma – Clusius College
3. Melissa Smedes – Terra
4. Ilena Westerbroek – Aeres MBO
5. Rosan Jacobs – AOC Oost
6. Tiffany van Lenten – Lentiz
7. Luna Sallma Keijzer – Nordwin College
8. Andrea Jongeleen – ROC West-Brabant

CNC - Frezer
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Gerald Glas – Summa College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Berry Thijsen – ROC van Twente
  3. Teun Olthuis – ROC van Twente
  4. Sjoerd de Witte – ROC Midden Nederland
  5. Robert van Lohuizen – Deltion College
  6. Jeroen van de Wouw – Summa College
  7. Jorik Biesemaat – ROC Midden Nederland
  8. Luke den Berg – ROC A12
Doktersassistent
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018: Mark Segers – MBO Rijnland (DNF)
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart 2018: Nur Bullut – Albeda
  3. Juliette Onrust – ROC Top
  4. Kimberly Geurs – Deltion College
  5. Anique Lubberink – ROC van Twente
  6. Geerte-Marije Vervat – Deltion College
  7. Malak Al-Ameri – ROC Da Vinci College
  8. Handan Geyik – ROC Top
  9. Jet Eckhardt – Albeda
Etaleur
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018: Demi Akkermans – ROC de Leijgraaf
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart 2018: Aaron Preyer – Nimeto
  3. Arlette Tromp – Clusius College
  4. Annelien Offenga – Friesland College
  5. Denise Stolk – Clusius College
  6. Emiel van Uden – ROC de Leijgraaf
  7. Joëlle Weening – Aeres MBO
  8. Marcella Bakker – Friesland College
Facilitair dienstverlener
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018: Marita van den Enden – ROC van Amsterdam
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart 2018: Kim Jansen – ROC Nijmegen
  3. Anne Starmans – Arcus College
  4. Claudia Gaarkeuken – Albeda
  5. Denise Peeters – ROC West-Brabant
  6. Jennifer Voets – ROC van Twente
  7. Nikki de Groot – ROC Top
  8. Roos van Langen – MBO Amersfoort
Fotograaf
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018: Tom Bennink – ROC van Twente
  2. Vrijdag 16 maart 2018: Laura Kempers (de Wit) – ROC A12
  3. Esther Smink – ROC Friese Poort
  4. Jet Reuvekamp – Deltion College
  5. Job Verkruisen – Noorderpoort
  6. Mirko Westerbrink – ROC van Twente
  7. Sanne Outhuis – ROC A12
  8. Thomas Bakker – Koning Willem I College
Grafisch vormgever
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018:  Remco Houten – Arcus College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Manon Sprenkeler – Rijn IJssel
  3. Anneloes Wagner – ROC Da Vinci College
  4. Geeske Boudestein – Grafisch Lyceum Rotterdam
  5. Henrieke Snijder – Friesland College
  6. Ilse Graansma – Noorderpoort
  7. Myron Kouffeld – Deltion College
  8. William Kortleven – Aventus
Juridisch dienstverlener
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Lisa Vette – ROC A12
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Ilse Schuurman – Summa College
  3. Avital Hautemann – Zadkine
  4. Donna de Korte – Albeda
  5. Henri Schot – ROC Da Vinci College
  6. Jetske Gielians – ROC van Twente
  7. Verena Hindriks – Noorderpoort
  8. Yasmin Weijtmans – ROC Tilburg
Lasser MAG/BMBE
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Marnick Winter – Noorderpoort
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Frans Poepjes – Deltion College
  3. Ferdie de Jong – ROC Friese Poort
  4. Maikel Kleinsman – ROC van Twente
Lasser TIG
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Hugo Rijsman – Deltion College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Luuk ter Mors – ROC van Twente
  3. Martijn van der Vlist – ROC Rivor
  4. Kees Lintzen – ROC Nijmegen
Medewerker mode / maatkleding
  1. Donderdag 15 maart 2018: Sanne Blijleven – ROC Mondriaan
  2. Vrijdag 16 maart 2018: Odette Schalleij – Summa College
  3. Beyza Demirci – ROC Mondriaan
  4. Inge Blum – Deltion College
  5. Janne van Wezel – Summa College
  6. Mirjam van Ling – Aventus
  7. Nathalie Hagenbeek – Deltion College
  8. Tessa Schönhage – ROC van Amsterdam
Meubelmaker
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart 2018: Guus van Velthuijsen – Hout en Meubileringscollege
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Ralf Gloudemans – Koning Willem I College
  3. Rob van Cleef – ROC de Leijgraaf
  4. Youri Deurloo – Hout en Meubileringscollege
  5. Tjesse Kruithof – ROC Friese Poort
  6. Siemen Brinkhuis – Deltion College
  7. Joes Marsman – ROC van Twente
  8. Stef Kosman – ROC Nijmegen
Onderofficier veiligheid en vakmanschap
  1. Dagwinnaar 15 maart 218: Milan van Asch – Koning Willem I College
  2. Dagwinnaar 16 maart: Gianluca de Jonge – Deltion College
  3. Job Remmerswaal – ROC van Twente
  4. Steven de Graaf – ROC Midden Nederland
  5. Glenn Strooberg – Scalda
  6. Allard Koster – Zadkine
  7. Bob Tijdsma – Graafschap College
  8. Gerwin Schoonhoven – Deltion College
Patissier
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Frenk Langenhuijsen – Summa College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Bas Klarenbeek – ROC Horizon College
  3. Ellen de Groot – Rijn IJssel
  4. Lisanne Star – Albeda
  5. Nikita Joosen – ROC West-Brabant
  6. Richard van Dijk – ROC van Amsterdam
  7. Steyn Dullens – SG De Rooi Pannen
  8. Suus Haenen – ROC van Twente
Sanitaire- en Verwarmingstechnicus
  1. Dagwinnaar donderdag 15 maart: Julian van Lohuizen – Deltion College
  2. Dagwinnaar vrijdag 16 maart: Rimmer Tuinenga – ROC Friese Poort
  3. Bjarne Wijker – ROC Horizon College
  4. Kevin Schipper – ROC Nova College
  5. Koen Nijssen – Drenthe College
  6. Rik Schellevis – ROC Nova College
  7. Sander Damsma – Deltion College
  8. Wilco de Bruijne – ROC van Twente
Tandartsassistent
  1. Dagwinnaar 15 maart 2018: Marnuela Noevers – Koning Willem I College
  2. Dagwinnaar 16 maart 2018: R Lennips – Deltion College
  3. Eugenie van Vught – MBO Rijnland
  4. Julia Post – ROC van Twente
  5. Isabel Beijen – Koning Willem I College
  6. Louise Krol – ROC Friese Poort
  7. Rohat Karasu – ROC Da Vinci College
  8. Wilhelmina van Leijen – ROC Friese Poort

Een overzicht van alle: